Wszystkich św-1-go - LISTOPADA - ŻAŁOBNE ..

Godzina 9:00

Modlitwom naszym polecamy zmarłych:
fundatorów i dobroczyńców naszego kościoła, biskupów i kapłanów, wszystkich księży proboszczów pracujących w naszej parafii, szczególnie ks. Józefa Strusińskiego, ks. Mikołaja Sikorskiego, ks. Eugeniusza Wiśniewskiego męczennika obozu w Działdowie,
ks. kan. Henryka Malińskiego, księży profesorów naszego Seminarium Duchownego, ks. Stanisława Bornińskiego.

 Módlmy się za zmarłych z Ciachcina:

  • Rodziców Walentynę i Stanisława Mroczyńskich
  • Hannę, Mieczysława i Teresę Klimkowskich
  • Eugeniusza Małkowskiego, rodziców Małkowskich i Strzeszewskich
  • Wandę, Zygmunta Samoraj i Wiesławę Gumińską
  • Stanisława i cała rodzinę Stefańskich
  • Artura Lisowskiego, Zofię, Kazimierza i Mirosława Zalewskich
  • Czesławę, Stanisława i Władysława Matuszewskich
  • Roberta Pracz
  • Alinę, Tadeusza , Stanisławę i Stanisława Luśniewskich
  • Edwarda Chrustowskiego
  • Kazimierę i Stefana Franke
  • Zbigniewa, Eryka i Marka Chrobocińskich
  • Józefa i Janinę Zmysłowskich, Teresę Dyoniziak
  • Franciszkę Zawadzką
  • Zofię, Czesława i Zenonę Kosińskich
  • Antoniego, Stanisława i Piotra Olszewskich, rodziców Klimkowskich i Olszewskich, krewnych z rodziny Klimkowskich i Olszewskich
  • Henrykę i Jana Litewka

Za zmarłych z Drwał:

  • Dionizego, Helenę, Gustawa i Wiesława Małysa, Jadwigę, Damazego i Mariana Wulf, Bronisławę i Stanisława Barczak
  • Jana i Mieczysława Malesa, Czesławę i Konstantego Cieślak
  • Stanisławę i Władysława Lewandowskich
  • Jana i Janinę Kawałek

 Za zmarłych z Dźwierzna:

  • Całą rodzinę Orłowskich i Jeziórskich
  • Andrzeja Sepioło, Stefana Malinowskiego, Jadwigę i Jerzego Gralewskich
  • Franciszka, Zofię i Zygmunta Michalak, Barbarę Grzela
  • Rodzinę Korytkowskich, Gołębiewskich i Gołębiowskich, dziadków Bentlewskich, Adma Bentlewskiego
  • Jana, Helenę i Janusza Kuźniewskich
  • Jarosława Grabowskiego, Krystynę, Michała-Longina Wojciechowskich

Za zmarłych z Goślic:

  • Wacława Kołodziejskiego
  • Helenę, Władysława i Grzegorza Oleckich, dziadków Oleckich
  • Całą rodzinę Sieradzkich i Zielińskich
  • Jacka Gołębiowskiego, Krzysztofa Pankowskiego
  • Józefa, Stanisławę i Ireneusza Kołodziejskich
  • Jan i Helenę Kleczaj, Mariannę i Stefana Jaszczak
  • Antoninę i Stanisława Ogieniewskich,  Zygmunta i Stanisławę Jaszczak
  • Wiesława Nowakowskiego
  • Jadwigę , Edwarda, Juliannę i Bolesława Mikołajewskich
  • Jadwigę Michalską i Mariusza Obara
  • Józefę, Franciszka i Tomasza Minda
  • Zygmunta Wochowskiego i rodziców Wochowskich
  • Wacławę Grabowską
  • Mirosława Kowalskiego
  • Ryszarda Mikołajewskiego, rodziców Urbańskich, dziadków Zielińskich, Kazimierza Zielińskiego i Pawła Pankowskiego
  • Lucjana Szarego i dziadków Szarych
  • Rodzinę Błaszczaków
  • Rodzinę Rutkowskich i Wochowskich

Za zmarłych z Józinka:

  • Rodziców Janinę, Kazimierę i Jana Kaim
  • Cecylię i Roma Kaim, Czesława i Teodozje Dziewanowskich
  • Bogusława, Kazimierę i Czesława Chmielewskich i dusze cierpiące w czyśćcu
  • Dariusza Siołka, Władysława i Zofię Mroczyńskich
  • Stanisława, Apolonię, Zdzisława, Jerzego, Marka Gzowskich, Stanisława i Franciszkę Turbacz
  • Genowefę, Eugeniusza i Jerzego Lemanowicz
  • Władysława Paprockiego
  • Lucjana i Władysławę Brulińskich
  • Rodzinę Zielińskich i Kukowskich

Za zmarłych z Konar:

  • Rodziców Grabowskich i Woźniaków, Zdzisława Woźniaka
  • Marie i Romualda Żółtowskich, rodzinę Rakowskich
  • Czesławę i Walentego Marczak
  • Katarzynę i Janusza Chrobocińskich

Za zmarłych z Kuchar:

  • Lucjana Bieńkowskiego
  • Rodziców Stępniów i rodziców Pracz
  • Rodzinę Grabowskich i Zaborski
  • Jakuba Zawadzkiego, Stanisławę, Józefa, Ryszarda i Mariana Zawadzkich, Kazimierza Orłowskiego

Za zmarłych z Machcina:

  • Adama Szpalerskiego
  • Józefa Duszyńskiego, rodziców Duszyńskich i Kalinowskich

Za zmarłych z Męczenina:

  • Zdzisława, Annę i Stefana Kopczyńskich, Annę i Stanisława Szulkowskich
  • Kazimierza Gąsiorowskiego
  • Zofię i Mieczysława Wróblewskich i dziadków Aleksandrowiczów
  • Rodziców Majewskich, rodziców Umińskich, Wojciecha Umińskiego i rodzinę Siuleckich
  • Zenona Lewandowskiego, Konrada Lewandowskiego, rodziców Cieślińskich i rodzeństwo, rodzinę Cieślińskich
  • Henrykę Szustak
  • Antoniego i Helenę Wróblewskich, Józefę Brzezińską
  • Tadeusza, Martę i Józefa Michalskich
  • Irenę i Czesława Grabowskich, Jana i Reginę Kinalskich
  • Teresę i Henryka Gzowskich
  • Michalinę, Stanisława, Józefa Boruckich, Michalinę Jabłońską, Tadeusza, Józefa, Stanisława i Jana Siuleckich
  • Jana i Anielę Malec, rodzinę Malec, Jankiewiczów, Jankowiczów , Sitkowskich, Słabkowskich
  • Henryka, Zuzannę, Franciszkę i Dominika Zielińskich, Zofię i Bolesława Murzynowskich
  • Jana, Bronisławę, Stefana Mazan, siostrę Halinę, Jerzego i Michała Turbak
  • Józefa, Annę, Juliana i Józefę Kaniów, Józefę i Władysława Kończaków
  • Tadeusza i Czesławę Dolińskich, dziadków Dolińskich i Kochanowskich, Jadwigę i Andrzeja Cieszkowskich, Lecha, Ksawerę i Henryka Mioduskich
  • Antoniego. Irenę i Wojciecha Bruzio

Za zmarłych z Zalesia:

  • Stanisława i Bolesławę Grzybowskich
  • Jana Gostomskiego, Antoninę i Antoniego Bornińskich, Marka Cieślak, Zofię i Jana Gostomskich, Wiesława, Marię i Czesława Mikos i Dziadków Mikos
  • Zofię i Zdzisława Jakubowskich, Zofię i Leona Kosińskich
  • Halinę, Czesława i Adama Kaniewskich
  • Helenę i Feliksa Skrzesiewicz, rodziców Olszewskich, Bogdana Gumińskiego, Barbarę Pietrzak
  • Zofię , Zbigniewa i Stanisława Janiec, Wojciecha Majchrzak
  • Halinę i Mariana Olejniczak
  • Mariannę Kasprzyk
  • Feliksa, Mariannę i Henryka Murzynowskich
  • Adama Mikos
  • Michała, Henrykę i Wincentego Jakubowskich
  • Barbarę Twardowską
  • Eugeniusza i Daniele Bańcyr, Wiesławę i Bronisława Kamińskich
  • Włodzimierza Mazur

Za zmarłych z Żukowa:

  • Stanisława Jasińskiego, Danutę Jasińską, Helenę i Józefa Adamczyk
  • Ewę i Teodora Cichockich, dziadków Czachorowskich
  • Hieronima, Teodora i Aleksandrę Cichockich
  • Zofię Henryka Makowskich i dziadków Makowskich

 

Godzina 11:30

Módlmy się za zmarłych z Ciachcina:

  • Krystynę Żaglewską
  • Teresę i Ludwika Kamińskich
  • Franciszka Poterę, Józefę i Stanisława Lewandowskich
  • Ewę Starowicz, Teodora i Teresę Stępniewskich
  • Kazimierę i Franciszka Kłos i cała rodzinę Cholewińskich
  • Stefana, Helenę i Władysława Zalewskich
  • Marię, Jana i Marka Rakowskich

Za zmarłych z Drwał:

  • Tadeusza i Mariannę Słomińskich, Antoniego i Mariannę Słomińskich
  • Wiesława Regulińskiego, Zofię, Wacława i Karola Malinowskich
  • Adama i Irenę Kikolskich

Za zmarłych z Dżwierzna:

  • Dziadków Kołodziejskich, Tymoteusza i Stefana Kołodziejskich, Grzegorza Kochanowskiego
  • Sławomira, Wacława i Stanisławę Szafaryn, Zofię i Gabriela Piątkowskich
  • Lecha Piórkowskiego, Helenę i Adama Bornińskich
  • Kazimierza, Czesława i Martę Wojciechowskich, całą rodzinę Wojciechowskich, Katarzynę i Jana Robakiewicz, rodziców Danielę i Eugeniusza Danielak
  • Halinę, Ryszarda, Adama, Sabinę Kaźmierczak, Mariannę i Edmunda Wojciechowskich, Genowefę , Kaźmierza i Wojciecha Kacperskich, Mariannę i Konstantego Pietrzak
  • Stanisława, Irenę i Jadwigę Drążkowskich
  • Stanisława, Ewę i Tadeusza Adamiak, Zofię i Władysława Kobielskich i Helenę Milczarek

Za zmarłych z Goślic:

  • Lecha Przybysz, rodzinę Przybysz i Dopieralskich
  • Lucjana i Pawła Wujkowskich, rodzinę Miaśkiewiczów
  • Henryka Szatkowskiego i całą rodzinę Szatkowskich
  • Zbigniewa Michalskiego i rodzinę Michalskich
  • Janinę i Stanisława Chrobocińskich

Za zmarłych z Józinka:

  • Zofię, Stanisława i Mieczysława Lemanowicz

Za zmarłych z Konar:

  • Ewelinę i Jana Przybylskich, Jadwigę Lewandowską z synem Włodzimierzem
  • Stanisławę i Józefa Molak i rodzinę Molak i Michałowskich

Za zmarłych z Kuchar:

  • Kazimierę i Czesława Lewandowskich
  • Przemysława Potrę
  • Rodziców Mariannę i Jana Wiśniewskich
  • Kazimierę i Romana Wiejskich, Mariannę i Stanisława Mroczek
  • Mariannę i Stefana Kaim
  • Rodziców Lewandowskich i Mękarskich i rodzeństwo Genowefę i Mieczysława
  • Zdzisława i Krystynę Lewandowskich, Genowefę i Antoniego Lewandowskich, Janinę i Jana Jędrzejewskich
  • Józefę, Bolesława, Stanisławę i Franciszka Pawlak

Za zmarłych z Machcina:

  • Annę Karasiewicz i zmarłych z rodziny Karasiewicz

Za zmarłych z Męczenina:

  • Dziadków Kochanowskich
  • Jana Kozicińskiego, rodziców Kozicińskich
  • Mariannę i Jana Olęckich, Beatę Mioduską
  • Ryszarda i Anielę Kacperskich, dziadków Kacperskich i Adama Pakulskiego

Za zmarłych z Zalesia:

  • Bronisławę i Stanisława Pomorskich i brata Stanisława
  • Stanisława, Józefa, Józefę i Hieronima Szwech, Jadwigę i Stanisława Serwach
  • Konstantego, Helenę, Franciszka i Teresę Gajewskich
  • Agnieszkę, Reginę, Jana, Marka i Jarosława Stasiak
  • Bogusława, Henryka, Tadeusza Trzcińskich, dziadków Trzcińskich i Jana Sulej
  • Zdzisława Świtalskiego
  • Rodziców i rodzeństwo Wawrzyńskich i Obidowskich, Henryka Wawrzyńskiego i Bolesława Góralskiego

Za zmarłych z Żukowa:

Za zmarłych krewnych:

  • Zmarłych dziadków  Stanisława i Bronisławę Bilińskich, rodzinę Krajewskich, Mieczysława Krajewskiego, Stańczaków: Juliana, Genowefę, Henryka, Halinę, Tadeusza, i Włodzimierza, Stanisławę, Mieczysława i Bogdana Zielińskich, Katarzynę Gburzyńską, Wojciecha i Tomasz Bojarskich; dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Zdrowaś Maryjo…..
Wieczny odpoczynek…..