XIII. Rok 2014.

W roku 2014 zostały wykonane nowe  granitowe schody wejściowe do świątyni. Następnie wstawione 4 sztuki drzwi wejściowych dębowych wykonanych przez stolarnię pana Dariusza Lewickiego oraz do zakrystii została wykonana nowa kredensja – szafka służąca do przechowywania ksiąg i innych przedmiotów liturgicznych oraz do układania szat dla kapłana ubierającego się do Mszy świętej. Zostało również odnowione główne wejście do kościoła.

 

XIV. Rok 2015.

W roku 2015 do zakrystii została wykonana nowa szafa na szaty liturgiczne przez stolarnie pana Dariusza Lewickiego, został rozebrany dany budynek Domu Parafialnego ze względu na bardzo zły stan techniczny, a teren po uporządkowaniu służy jako plac parkingowy. Zostały zakupione przez fundatorów nowe chorągwie procesyjne oraz szaty  liturgiczne  i obrusy na ołtarze z racji Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej podczas trwającej peregrynacji w diecezji. Dokończono również remontu ostatniego z mieszkań na plebanii.

 

XV. Rok 2016.

W roku 2016 został wykonany nowy chodnik z kostki wokół kościoła oraz remont schodów prowadzących na teren kościoła od strony szosy 60-siątki. Wyremontowano i odnowiono główną wejściową bramę, oraz ułożono nowy chodnik z kostki przy budynku plebanii. Zostały zakupione nowe drzewce do baldachimu. Blachą zdjętą z budynku domu parafialnego pokryto budynek gospodarczy.

 

XVI. Rok 2017.

W roku 2017 został wykonany ołtarz do sprawowania Mszy św. oraz lektorium przez stolarnie pana Dariusza Lewickiego.  Rozpoczęły się także prace konserwatorskie przy oknach świątyni, zaś na cmentarzu parafialnym zostały położone alejki z kostki - 913 m.