Z okazji kończącego się Roku Wiary w dniu 17 listopada 2013 r. w kościele miała miejsce prezentacja programu słowno-muzycznego pt. „Błogosławiony Jan Paweł II i wiara”. W inscenizacji wystąpili głównie uczniowie gimnazjum przygotowujący się do sakramentu bierzmowania. Scenariusz programu w dużej mierze opierał się na tekstach bł. Jana Pawła II wyjaśniających, czym jest wiara w Boga, jak można ją pogłębiać i pielęgnować, aby wzrastać w niej i trwać w Chrystusie do końca. Papieskie teksty były przeplatane tradycyjnymi pieśniami religijnymi oraz religijnymi utworami z nurtu hip – hopowego. W przygotowaniu parafialnego zakończenia roku wiary pomogli nauczyciele. Ksiądz proboszcz Andrzej Krajewski podziękował młodzieży za duże zaangażowanie, a licznie zebranym parafianom za przybycie.