Dnia 22 stycznia 2017 r. w Kościele Parafialnym pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika w Ciachcinie odbył sie koncert kolęd, w którym również dzieci i młodzież naszej szkoły miały swój ogromny udział. Wystąpili kolejno: Zespół Szkół Specjalnych w Goślicach pod kierunkiem pana Krzysztofa Szlom, chór wraz z zespołem muzycznym z Zespołu Szkół Nr 2 w Ciachcinie pod opieką p. Grzegorza Lelińskiego, schola parafialna oraz Zespół Wokalny "SPIN" pod kierunkiem p. Jacka Ratkowskiego z Zespołu Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku. Podczas koncertu mogliśmy wysłuchać polskie kolędy i pastorałki jak: Przybieżeli do Betlejem, Duszo ma Pana chwal, Oto o północy, Nadejdzie dzień, Maryjo czy Ty wiesz, Gdy się Chrystus rodzi, Wesołą nowinę, Nadzieja, Gdy śliczna Panna; Pójdźmy wszyscy do stajenki; i wiele innych. Spotkanie zakończyło się wspólnym zaśpiewaniem Bóg sie rodzi.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne występy.